Previous Image
Next Image

info heading

info content


Сколівські Бескиди+Зоопарк+Водоспад Кам’янка обновлено: Травень 22, 2017 автором: admin

Сколівські Бескиди+Зоопарк+Водоспад Кам’янка

0
Одноденний автобусний тур «Сколівські Бескиди, водоспад Кам'янка+Меденицький зоопарк»
План туру: Виїзд зі Львова – Меденичі (зоопарк) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду), Національний парк «Сколівські Бескиди», Журавлине озеро, мінеральні джерела – повернення до Львова.
— Меденицький зоопарк — найбільший у Львівській області зоопарк площею 4 га. В ньому проживає понад 500 видів тварин — представників різних видів фауни з різних континентів світу, в тому числі з Південної Америки й Австралії. Більшість тварин утримуються у просторих вольєрах, наприклад, полярні вовки, тигри, лами. На території зоопарку розташовані кафе, літній дворик та сувенірна лавка.
— Кам’янецький водоспад – справжнє диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Дорогою до водоспаду помандруємо до Журавлиного озера, або як ще його називають, Мертвого. Це унікальне озеро багате на сірководень, тому в ньому немає риби. Озеро знаходиться на пагорбі, що й робить його ще більш унікальним.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в об’єктах та національних парках під час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Меденицький зоопарк "Лімпопо": дорослі, студенти, пенсіонери - 50 грн., діти (від 5 до 15 років) – 30 грн., діти до 5 років – безкоштовно.
- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 6 грн./особа, діти до 14 років – 4 грн./особа, діти до 10 років – безкоштовно.
Вартість туру для організованих груп розраховується залежно від кількості осіб. Вартість уточнюйте в менеджерів за телефонами вказаними на сайті.
+38(093)-232-22-13, +38(095)-867-41-88, +38(067)-145-04-05

ЗАМОВИТИ

БРОНЮВАННЯ ЕКСКУРСІЇ


  • Ми зателефонуємо Вам протягом 15 хв для уточнення деталей.