Previous Image
Next Image

info heading

info content


Королівська Жовква, Крехів і Страдч обновлено: Жовтень 4, 2019 автором: admin

Королівська Жовква, Крехів і Страдч

0
Під час одноденного туру "Жовква, Крехів і Страдч" Ви оглянете мальовничу природу Розточчя, відвідаєте давні храми та улюблену резиденцію польського короля Яна ІІІ Собеського - Жовківський замок!
План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Жовква (екскурсія замком, центральною частиною та храмами міста) – Крехів (огляд монастиря, похід до печер, набирання джерельної води та обід) – Страдч (огляд печер та храму) – повернення до Львова (19:30).

Жовкву можна сміливо назвати "ідеальним містом" доби Ренесансу. Місто є другим за кількістю пам'яток після Львова. Жовква приваблює середньовічним замком Жолкевських (1594р.), який був королівською резиденцією. Варті уваги кафедральний костел св. Лаврентія (1606р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жолкевських і шедевр дерев’яної архітектури - церква Різдва Богородиці.

Крехів - надзвичайно мальовниче місце, в якому розташований відомий в Україні та світі релігійний центр - Крехівський монастир. Тут можна прогулятися та помилуватися розтоцькими пагорбами, відвідати келії в "скалі Іоіла", а також набрати додому цілющої джерельної води.

Страдч називають "Український Єрусалим". Печерний монастир у Страдчі унікальний тим, що зберігся майже без змін ще з часів свого заснування в XI ст. Це довгий підземний коридор з кількома відгалуженнями, вирубаний у широкому кам’янистому пагорбі. В стінах коридорів були видовбані ніші-келії для монахів. У 1936 році Папа Римский Пій ХІ встановив на страдецькій горі Хресну дорогу та надав Страдчу статусу відпустового місця.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах. У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування. Вартість вхідних квитків: музей в Жовківському замку: загальний та студенти – 24 грн., учні – 9 грн.

ЗАМОВИТИ

БРОНЮВАННЯ ЕКСКУРСІЇ


  • Ми зателефонуємо Вам протягом 15 хв для уточнення деталей.