ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЙ

+38(093)-232-22-13
+38(095)-867-41-88
5+
1
Запрошуємо Вас на дитячі, підліткові та дорослі квести у Львові «Таємниці львівських вулиць» і «Львів таємний». Завдяки продуманим завданням, вдало захованим у різних куточках центральної частини Львова, учасники квесту зможуть не лише познайомитися з історією міста, його культурою та визначними місцями, а й взяти участь у захопливій екскурсії та грі.
ДЕТАЛЬНІШЕ
4+
1
План туру: ранковий виїзд зі Львова – Гавареччина (майстер-клас з виготовлення керамічних виробів, купівля чорнодимленої гаварецької кераміки, катання на джипах, огляд криївки та обід ) – Підлисся (екскурсія по музею-садибі Маркіяна Шашкевича).
ДЕТАЛЬНІШЕ
2+
0
Чернівці - надзвичайно мальовниче та кольорове місто. Воно варте того, щоб присвятити йому вікенд. Натомість ви отримаєте безліч вражень, красивих фото та теплі спогади в своєму серці!
ДЕТАЛЬНІШЕ
4+
0
Львів під час зимових свят особливий! Надзвичайна архітектура, цікаві легенди та колоритні місцеві заклади перенесуть Вас в справжню казку, а запашна львівська кава з шоколадом зігріють холодними зимовими днями.
ДЕТАЛЬНІШЕ
3+
0
Команда InGAL, щиро вітає своїх співвітчизників з Днем Незалежності України.
ДЕТАЛЬНІШЕ
3+
0
З радістю сповіщаємо Вам, що вже відома погодинна програма Великої сцени фестивалю Woodstock Ukraine 2017!
ДЕТАЛЬНІШЕ
2+
1
Кладовище розташоване на гірському схилі, на невеличкій галявині посеред густого лісу...
ДЕТАЛЬНІШЕ
2+
0
На цих вихідних, Команда InGAl, вирішила відкласти всі свої справи в сторону і підкорити найвищу гору України - ГОВЕРЛУ!
ДЕТАЛЬНІШЕ
3+
0
Янівський концентраційний табір (нім. Zwangsarbeitslager Lemberg-Janowska) — табір примусової праці, створений нацистською владою у жовтні 1941 на вулиці Янівській (тепер — вулиця Шевченка) у Львові, куди зганяли політичних в'язнів, військовополонених, а найбільше — євреїв.
ДЕТАЛЬНІШЕ
2+
0
У Львівській області відбудеться безкоштовний та драйвовий рок-фестиваль Woodstock Ukraine 2017!
ДЕТАЛЬНІШЕ
7+
0
Понеділок після Великодня називають Поливаним. Екскурсія Львовом в цей день стає ще колоритнішою та цікавішою. За давніми традіями хлопці обливають дівчат водою й натомість отримують від них писанки. Згідно зі страродавніми віруваннями, вода в Поливаний понеділок має цілющу силу.
ДЕТАЛЬНІШЕ
9+
0
Львів - надзвичайне місто у будь-яку пору, але саме на Великдень можна якнайкраще познайомитися із місцевими традиціями! Традиційно до Великодніх свят центральна алея Львова перетворюється на святковий Великодній ярмарок, який тішить львів'ян та гостей міста смаколиками, сувенірами, прикрасами ручної роботи та майстер-класами. Дорослі та діти зможуть навчитися різним ремеслам, зокрема, писанкарству, гончарству, лялькарству, ткацтву, різьбярству та навчитися самостійно виготовляти унікальні речі для себе і рідних. Великодній ярмарок 2017 у Львові розпочнеться 7 квітня й триватиме до 8 травня. У будні ярмарок працюватиме з 10:00 до 22:00 год, у вихідні та святкові дні – з 10:00 до 23:00 год. На площі перед Львівським театром опери та балету з 14 до 23 квітня працюватиме Великодня майстерня (щодня з 12:00 до 19:00 год.) - саме в ній і відбуватимуться цікаві майстер-класи. Бажаєте відвідати Львів на Великдень та отримати безліч вражень від екскурсії святковим містом? Телефонуйте нам або замовляйте екскурсії Львовом на сайті :)
ДЕТАЛЬНІШЕ
9+
0
Львів настільки унікальне місто, що тут в ресторанах можна побачити навіть справжні ретро автомобілі! У Львові відновлено історичні традиції автомобільних перегонів і щорічно проводиться «Leopolis Grand Prix» - фестиваль ретро автомобілів та їхні змагання. Перші перегони «Leopolis Grand Prix» відбулися 1930 року й пройшли трасою «Львівський трикутник». Ці перегони - подія №1 у світі ретро-автомобілів центральної Європи! Після завершення фестивалю Leopolis Grand Prix в 2013 році у Львові залишили найменший автомобіль у світі - Peel P50. Побачити його можна в центрі міста — на пл. Ринок біля (або в приміщенні) Театру пива «Правда» . Це — триколісний мікромобіль-мотоколяска виробництва Peel Engineering Company. Модель Peel P50 вміщувала одну дорослу людину і невеликий багаж, мала лише одні двері зліва і одну фару. Досі є рекордсменом як найменший серійний автомобіль. Ззаду в Peel є ручка, тримаючи за яку, його можна було розвернути, затягнути в приміщення. З масою автомобіля у 59 кг — це доволі просто. Його виробляли у 1963-1964 роках. У 2010 році виробництво Peel P50 було відновлено у Північній Англії, в електричній версії з максимальною швидкістю 16 км/год. Автомобіль обладнаний мотоциклетним двигуном, 4,2 кінські сили. Максимально розганяється до 61 км. Витрата палива — 2,8 л/100 км. До наших днів збереглося лише 20 з таких авто. Цікаво, що початкова ціна автомобіля становила 200 фунтів, а зараз його можна придбати за ціною від 35 000 до 50 000 фунтів. До нас Peel P50 приїхав з Англії. Організатори фестивалю «Leopolis Grand Prix» викупили цю надзвичайну машинку й залишили у Львові! Цей автомобіль відомий під назвами «Священний Грааль» та Король світових мікромобілів. Під час екскурсії чи прогулянки Львовом обов'язково подивіться на маленьке диво світової автомобільної промисловості :)
ДЕТАЛЬНІШЕ
9+
0
Палац Потоцьких у Львові – прекрасний зразок палацової архітектури з європейським розмахом. Ця будівля наділена справжнім французьким шармом. Розкішний палац є однією з найпопулярніших туристичних родзинок Львова. Оглянути цю величну резиденцію польських магнатів Ви маєте нагоду під час екскурсії "Сім чудес Львова". Інтер’єр палацу багато оздоблений ліпниною, мармуром i позолотою. Відвідавши екскурсію палацом, Ви зможете познайомитися з найрозкішнішою львівською дворянською резиденцією!
ДЕТАЛЬНІШЕ
9+
0
Прогулюючись Вірменською вулицею, ніхто не може пройти повз цікавий пам'ятник винахідникам гасової лампи. Щойно Ви наближаєтесь до Яна Зега, щоб посидіти з ним за одним столом і зробити пам'ятне фото, як бачите - на Вас хтось дивиться з вікна будівлі! На відміну від незворушного колеги, Ігнатій Лукасевич махає рукою та прагне звернути на себе увагу. Що ж зробило цих аптекарів такими відомими? У 1853 році Ігнатій Лукасевич та Ян Зег винайшли гас, завдяки розробленій ними методиці дистиляції й очищення нафти. Гасові лампи прийшли на зміну оливним, які широко використовувалися до середини XIX століття. 31 липня 1853 року була проведена перша нічна операція при світлі гасових ламп - вони достатньо освітлювали приміщення та довго горіли. Щоб побачити цікаві екземпляри гасових ламп варто відвідати музей-ресторацію «Гасова лямпа» у вірменському кварталі Львова. Також запрошуємо Вас на екскурсію «Аптека-музей «Під чорним орлом», під час якої Ви дізнаєтесь більше про винахід львівських аптекарів, фармацію в давньому Львові та побачите копію першої гасової лампи!
ДЕТАЛЬНІШЕ